Атаки РФ на Житомир у перші дні війни завдали шкоди довкіллю на 63 мільйони гривень

Атаки РФ на Житомир у перші дні війни завдали шкоди довкіллю на 63 мільйони гривень

Екологи у Житомирі підрахували збитки довкіллю військами РФ
Атаки РФ на Житомир у перші дні війни завдали шкоди довкіллю на 63 мільйони гривень . Житомир 7 липня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Через атаки російських військ у перші дні повномасштабного вторгнення довкілля Житомира зазнало забруднень, серед яких - засмічення ґрунту залишками будівельного сміття та уламками ракет і снарядів, на суму 63 мільйони гривень. Про це 7 липня повідомили у Державній екологічній інспекція Поліського округу на офіційному телеграм-каналі.

За їхніми даними, йдеться про засмічення двох земельних ділянок – по вулиці Чуднівській на площі 138 квадратних метрів та по проспекту Миру на площі 1 401 квадратних метрів – через часткове або повне руйнування російськими атаками приміщень житлової та громадської інфраструктури.

Фахівці екологічної інспекції обстежили об’єкти нерухомого майна на цих територіях. Загальний розмір завданої шкоди сягає понад 63 мільйони гривень (3 633 900 гривень та 59 514 480 гривень кожна ділянка відповідно).

Матеріали перевірок інспектори скерували до Житомирської обласної прокуратури.

Загальна площа забруднених внаслідок російських атак ґрунтів на території Житомирської та Рівненської областей складає 80,8 тисяч квадратних метрів, засмічених – майже 2,9 тисяч квадратних метрів. Сума збитків, завданих довкіллю, за даними інспекції, становить понад 456 мільйонів гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок