Зрадив присязі та перейшов на службу Росгвардії – уродженцю Коростеня повідомили про підозру

Зрадив присязі та перейшов на службу Росгвардії – уродженцю Коростеня повідомили про підозру

Зрадив присязі та перейшов на службу Росгвардії – уродженцю Коростеня повідомили про підозру
. Фото: Житомирська обласна прокуратура

Уродженець Коростеня, який працював у поліції в Криму, зрадив присязі та перейшов на службу РФ. Йому повідомили про підозру в державній зраді. Про це 30 травня Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, слідство встановило, що громадянин України, який є уродженцем Коростеня, працював у Криму на посаді міліціонера відділення поліції (зокрема, охороняв МДЦ "Артек"). У 2014 році він зрадив присязі та перейшов на службу Росії.

"Підозрюваний у складі незаконно створеного "МВС республіки Крим" сприяв країні-агресору у проведенні підривної діяльності на території України, – розповідає Тетяна Гоша. – Згодом, у 2019 році, він вступив до федеральної служби військ РФ – так званої Росгвардії, де й дотепер, у період повномасштабного збройного вторгнення РФ в Україну, продовжує служити та виконувати злочинні накази ворога, протистояти українським військовослужбовцям".

Чоловіку повідомили про підозру у державній зраді, тобто в діянні, умисно вчиненому на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності і державній безпеці України, шляхом переходу на бік ворога в період збройного конфлікту за частиною 1 статті 111 "Державна зрада"Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить другий слідчий відділ з дислокацією у Житомирі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в області.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок