Вчителі Житомира почали навчатися цифровим компетентностям та засадам психосоціальної підтримки учнів. Про це Суспільному розповіла методистка науково-методичного центру житомирського міського департаменту освіти Наталія Шикирава.
З її слів, освітян навчають їхні ж колеги із восьми ліцеїв Житомирської громади. В команді тренерів працюють директор, практичний психолог і два вчителя із ліцеїв Житомира № 4, 25, 16, 17, 22, 33, 36 та Вересівського ліцею громади.
"Для того, щоб проводити навчання, вони самі пройшли курс тренінгів за програмою Нової української школи "Школу – вгору". З ними провели тренінги провідні українські та міжнародні спеціалісти-експерти", – розповіла Наталія Шикирава.
22 травня такі навчання розпочалися в ліцеї №25.
Серед тренерок – Ірина Свірська.
"Ми пройшли навчання – п’ятиденний курс, де нас навчали цифровим компетентностям та різним методикам і технологіям, які ми можемо використовувати у своїй професійній діяльності", – каже Ірина Свірська.
Вчителька іноземної мови Леся Войтенко каже, що хоче зробити свої уроки цікавішими.
"Ми маємо розуміти, що цікаве, що є нове для того, щоб наші уроки і знання, які ми даємо дітям, були більш поглибленими, більш практичними. І пов’язані із життя", – сказала вчителька іноземної мови.
Вчителі також навчались надавати психосоціальну підтримку учням, розповіла шкільна психологиня Ольга Шаран.
"Ознайомлюємо вчителів із напрямками стресу, – говорить Ольга Шаран, – як працювати зі стресом, щоб вчителі знали, як саме владнати стресову ситуацію, щоб вони могли у подальшому працювати із учнями".
Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах: