Обмеження електроенергії на Житомирщині – що відомо

Обмеження електроенергії на Житомирщині – що відомо

Обмеження електроенергії на Житомирщині – що відомо
. Житомир, 24 листопада 2022 року. Фото: Дмитро Поліщук для Суспільне Житомир

П'ятого квітня на Житомирщині можуть ввести обмеження споживання електроенергії для споживачів. Про це у своєму Telegram повідомляє "Укренерго".

У повідомленні сказано, що Житомирщина – єдиний регіон України, де можуть ввести обмеження електропостачання.

"Станом на п'яте квітня споживання електроенергії зберігається на рівні середи минулого тижня. Генерація повністю забезпечує потреби споживачів в електроенергії, а також резерв потужності. Але через зростання навантаження на працююче обладнання, яке зазнало пошкоджень під час терористичних атак армії РФ, та через зменшення генерації з відновлювальних джерел можливе обмеження споживання у Житомирській області", – йдеться у повідомленні "Укренерго".

У решті регіонів обмежень зараз немає. За інформацією "Укренерго", через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, завданих армією РФ за пів року, надійність живлення споживачів більшості регіонів значно знижена. У зв'язку з цим споживачів просять ощадливо споживати електроенергію, поки ремонтні бригади проводять відновлювані роботи на пошкоджених об’єктах мережі.

Що відомо

  • В ніч з 21 на 22 березня армія РФ атакувала Україну БпЛА “Шахед-136”. У Житомирській області вночі також пролунали звуки вибухів. Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко розповів, що спрацювала ППО. Пошкоджень зазнав один з інфраструктурних об'єктів.
  • Вночі 22 березня військо РФ завдало чергового масованого авіаційного удару БпЛА “Шахед-136” по Україні. За попередньою інформацією, 16 дронів із 21 запущеного було знищено українськими захисниками.
  • Вночі 22 березня в двох областях обмежували електропостачання.
  • 28 березня у двох районах Житомирщини – Бердичівському та Звягельському – обмежували електропостачання.
  • 2 квітня ремонтні бригади "Укренерго" завершили аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах центрального регіону. Всі обмеження споживання, які були введені на Київщині, Житомирщині, Харківщині, через пошкодження обладнання під час масованої ракетної атаки війська РФ 9 березня, знято.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок