На Житомирщині лишаються відключеними від енергопостачання понад 100 тисяч споживачів

На Житомирщині лишаються відключеними від енергопостачання понад 100 тисяч споживачів

На Житомирщині лишаються відключеними від енергопостачання понад 100 тисяч споживачів
. Колаж: Суспільне Житомир

Станом на 12 годину 10 березня на Житомирщині відключеними від енергопостачання лишалися понад 100 тисяч споживачів. Про це в коментарі Суспільному розповів голова правління АТ "Житомиробленерго" Олексій Шекета.

За його словами, така ситуація склалася через мереживні обмеження.

"Без електрики в області лишаються 18% від загальної кількості споживачів. Обмеження пов'язані з тим, що ми не можемо зараз передати їм цю електричну енергію. Зараз ми маємо дефіцит можливості передачі енергії, тобто мережеві обмеження. На жаль, маємо констатувати, що наразі Житомирська область стала реципієнтом – ми забираємо електроенергію від суміжних областей. На перспективу: найважча ситуація буде в нас сьогодні і, можливо, завтра. За два тижні, якщо все буде гаразд, ми зможемо вийти на режим, який був до обстрілів", – каже Олексій Шекета.

Що відомо

  • Вночі дев'ятого березня під час масованого обстрілу армією РФ України у Житомирі з інтервалами у часі пролунали кілька вибухів. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин поінформував, що після нічного удару по місту "Шахедами" більшість будинків Житомира лишається без світла та води.
  • Прокуратура Житомирщини розпочала досудове розслідування за фактом обстрілу критичної інфраструктури Житомира.
  • Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів про значні обмеження, які у найближчі тижні чекають на житомирян. Ситуація з енергопостачанням у Житомирі наразі одна з найскладніших в Україні. Найближчі три дні для міста будуть критичними, а два-три тижні – складними.
  • На Житомирщині знову запроваджують графіки погодинних відключень електроенергії. Автомобільні дороги державного значення на Житомирщині тимчасово не будуть освітлювати.
  • До кінця тижня тролейбуси і трамваї в Житомирі не їздитимуть. За кількома тролейбусними маршрутами курсують комунальні автобуси.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок