Суд у справі про вбивство дитини, скоєне на Житомирщині, перенесли через зміну колегії суддів

Суд у справі про вбивство дитини, скоєне на Житомирщині, перенесли через зміну колегії суддів

Суд у справі про вбивство дитини, скоєне на Житомирщині, перенесли через зміну колегії суддів
. Засідання у справі про вбивство однієї дитини і поранення іншої. Корольовський районний суд, Житомир, 27 лютого 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

У Корольовському районному суді Житомира продовжили розглядати справу Віктора Ільченка та Олександра Юрка. Чоловіків обвинувачують у вбивстві 12-річного Даніла Бєльчєнка та пораненні 10-річного Олексія Нечипоренка. На засіданні у суді 27 лютого вирішили перенести судове засідання на березень.

За словами судді Корольовського районного суду Сергія Франчука, засідання суду у справі про вбивство однієї дитини та поранення іншої перенесли через зміни у складі суду.

"Замість судді Янчук, згідно розподілу автоматизованої системи, приймає участь у складі колегії суддів суддя Аксьонов", – пояснив Сергій Франчук.

Наступне засідання у цій справі відбудеться 14 березня.

Що відомо

  • Сьомого березня 2022 року у Радомишлі було поранено двох дітей віком 12 та 10 років, котрі гралися на подвір'ї будинку. 12-річний хлопчик загинув. За словами матері загиблої дитини, у дітей стріляли чоловіки у камуфляжному одязі.
  • П'ятого травня 2022 року Корольовський районний суд Житомира продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою одному з двох підозрюваних у справі вбивства дитини у Радомишлі.
  • 28 липня 2022 року Корольовський суд Житомира розпочав розгляд справи. У ході підготовчого засідання захисник обвинувачених Віктора Ільченка та Олександра Юрка заявив клопотання про відвід прокурора через упереджене ставлення того до обвинувачених та низку порушень, які він зробив в обвинуваченні. У задоволенні клопотання захисту суд після наради відмовив, оголосивши перерву до четвертого серпня.
  • 26 грудня у Корольовському суді Житомира продовжили розглядати справу, почавши допитувати обвинувачених. Наступне судове засідання призначили на 20 січня 2023 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок