У Житомирі презентували фрагменти фільму "Поліська Січ Бульби-Боровця"

У Житомирі презентували фрагменти фільму "Поліська Січ Бульби-Боровця"

У Житомирі презентували фрагменти фільму "Поліська Січ Бульби-Боровця"
.

Документальний фільм "Поліська Січ Бульби-Боровця" відзнятий за грантовим проектом на Житомирщині. За словами творців, ця стрічка про національно-визвольний рух в Україні.

Авторський колектив також представив епізоди картини та кадри його зйомок.

Режисер документального кіно В’ячеслав Майборода розповів, що події у фільмі розгортаються на початку минулого століття. Головний герой Тарас Бульба-Боровець, який створив Повстанську армію на Житомирщині.

Владислав Карпович зіграв у фільмі головну роль. Чоловік розповів що це його не перша робота з цим режисером. "Мені сподобалося. Ми знімали на полігоні із солдатами, використовували зброю. Зрозуміло, патрони були холості. Замість професійних акторів були військові, одягнуті в костюми. Стріляли холостими патронами", - розповів про найбільш цікаві епізоди знімального процесу Владислав Карпович.

Директор фільму Максим Швець: "Знімали на багатьох локаціях в Житомирській області. Щоб показати якомога краще історичну ретроспективу подій. Зокрема, боротьба на Поліссі Української Повстанської армії "Поліська Січ", яка показала нескорений дух українства".

Керівниця проекту Катерина Лозинська розповіла про локації знімального процесу. За її словами ,фільм відзнятий за грантові кошти. Це 80 тисяч гривеь.

Прем’єра відбудеться в кінотеатрі І.Франка 20 грудня о 16-30

На початок