Рятувальники дістали з колодязя 70-річного жителя Житомирщини

Рятувальники дістали з колодязя 70-річного жителя Житомирщини

Оновлено
Рятувальники дістали з колодязя 70-річного жителя Житомирщини
. 1 серпня 2022 року. Фото: ДСНС у Житомирській області

31 липня пізно ввечері у селищі Гришківці Бердичівського району рятувальники дістали з колодязя 70-річного чоловіка, який впав туди через власну необережність. Про це повідомляє на своєму сайті Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

На місці події фахівці ДСНС з'ясували, що в колодязь загального користування, де було обмаль води, 70-річний чоловік потрапив через власну необережність. Його крики про допомогу почула випадкова перехожа, яка і викликала рятувальників.

Потерпілий знаходився на глибині п'ять метрів. За допомогою рятувальної мотузки один із вогнеборців спустився в колодязь та обв'язав чоловіка іншою мотузкою, після чого їх обох витягнули на поверхню рятувальники, які перебували нагорі.

Медики, які прибули за викликом, госпіталізували чоловіка до лікувального закладу Бердичева. За зовнішніми ознаками, попередньо, потерпілий отримав різні забої та загальне переохолодження тіла, адже тривалий час перебував на дні колодязя.

Аварійно-рятувальні роботи тривали близько 40 хвилин. До їх проведення залучили чотирьох рятувальників. Наразі остаточні обставини події встановлюють фахівці.

ОНОВЛЕНО на 17:00

Першого серпня стався ще один подібний випадок. У селі Більковці Житомирського району чоловік впав у недіючий колодязь. Друзі, які були поруч, викликали фахівців ДСНС. Про це повідомила на своєму сайті Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Потерпілий перебував на глибині п'ять метрів. За допомогою рятувальної мотузкової драбини один із вогнеборців спустився в колодязь та допоміг чоловіку вибратися на поверхню. 10 хвилин знадобилося рятувальникам, аби дістати потерпілого. Від медичної допомоги чоловік відмовився.

Остаточні обставини цієї пригоди встановлюють фахівці.

Рятувальники дістали з колодязя 70-річного жителя Житомирщини
1 серпня 2022 року. Фото: ДСНС у Житомирській області

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок