На Житомирщині у колодязі знайшли тіло новонародженого хлопчика

На Житомирщині у колодязі знайшли тіло новонародженого хлопчика

На Житомирщині у колодязі знайшли тіло новонародженого хлопчика
. Суспільне Житомир

Дев'ятого травня в одному з сіл Гришковецької громади на Бердичівщині знайшли тіло немовляти. Правоохоронці встановили матір дитини. У рамках кримінального провадження призначили судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті хлопчика. Про це повідомляє Нацполіція у Житомирській області на своєму сайті.

Тіло новонародженого хлопчика знайшли у колодязі господарі сільського обійстя, які проводили весняне прибирання території. Про це люди заявили до поліції.

Оперативники підрозділів кримінальної поліції швидко встановили матір дитини. Нею виявилася 39-річна місцева жителька, яка мешкає неподалік. Також з'ясували, що жінка веде асоціальний спосіб життя та зловживає алкоголем. Вона розповіла, що пологи у неї сталися на початку квітня. На медичному обліку жінка не перебувала, інших дітей не має. Однозначно пояснити обставини загибелі своєї дитини вона не може.

Усі відомості правоохоронці перевіряють в рамках розпочатого кримінального провадження за частиною 1 статті 117 "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини"Кримінального кодексу України. Також призначили необхідні експертизи, зокрема, для визначення причини смерті немовляти.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок