У Житомирі водоканал планує підвищувати тариф на воду

У Житомирі водоканал планує підвищувати тариф на воду

У Житомирі водоканал планує підвищувати тариф на воду
. Суспільне Житомир

З 1 січня 2022 року КП "Житомирводоканал" планує підвищувати тариф на водопостачання в Житомирі. Про це під час онлайн-звіту про роботу підприємства розповів директор водоканалу Андрій Нікітін.

За його словами, тариф планують підвищувати через збільшення рівня заробітної плати в державі та підвищення ціни на електроенергію.

"Ситуація з енергетичними ресурсами і зростанням цін на електричну енергію, яка відбувається зараз, не залишає нам можливості використовувати ті тарифи, які діяли протягом 2021 року. Але це не є єдиною проблемою. Зростання вартості енергетичних ресурсів автоматично вплинуло на вартість товарів та послуг, які ми використовуємо для того, щоб забезпечити безперебійність роботи нашого підприємства. 5% наших витрат – це реагенти, вартість яких також залежить від вартості електричної енергії та газу, і ми очікуємо, що, можливо, на них теж буде зростати ціна", – сказав Андрій Нікітін.

Під час звіту директор водоканалу не сказав на скільки планують підвищувати тариф з водопостачання, але повідомив, що очікує на зростання ціни з 1 січня 2022 року.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

На початок