200 дитячих книжок зібрали студенти Житомирського університету на "Ліки від нудьги"

200 дитячих книжок зібрали студенти Житомирського університету на "Ліки від нудьги"

200 дитячих книжок зібрали студенти Житомирського університету на "Ліки від нудьги"
. Оригінальне

Розмальовки, казки, енциклопедії, книги-ігри передали в обласну бібліотеку для юнацтва студенти факультету соціальної психології Державного університету імені Івана Франка 21-го лютого.

За словами Єлизавети Броник, так студенти приєдналися до проєкту "Ліки від нудьги", який започаткували у бібліотеці 7-го лютого до Всесвітнього дня дарування книги.

Зібрану літературу мають передати маленьким пацієнтам обласної дитячої лікарні.

Єлизавета Броник; "У книжці, яку принесла вона, багато різних завдань. І це сприятиме розвитку креативних здібностей у дітей. Це буде дуже цікаво для дітей читати і ще й виконувати завдання".

Студент Дмитро Тарасов: "Я приніс 2 книги. Одна з них - це історія про Шерлока Хомса Ця книга мені подобається. І в лікарні є теж діти, яким книга сподобається. Приніс також книжку англійської мови, бо, вважаю, що мову треба вивчати з раннього дитинства".

Студентка: Ольга Стримінська розповідає, що принесла книжки, бо ні дочого, що вони стояли на полиці і пилилися. "Дуже добре, що є така акція передати книжки дітям. І вони будуть читати їх. І черпати ту мудрість, яку і ми колись для себе використовували", - сказала Ольга Стримінська.

Учасниця заходу Ніна Каленська: "Принесла дітям книгу "Логіка". Щоб діти вміли розвиватися".

Розмальовки, казки, дитячі енциклопедії, збірки віршів та різну художню літературу принесли студенти із власних родинних бібліотек.

Викладачка Зоя Залібовська-Іільницька: "І студенти, і викладачі, і їхні діти як почули про цю акцію, то відразі почали приносити книги. Тому приємно, що в наших студентів сформована позиція активних громадян".

Декан соціально-психологічного факультету Житомирського держуніверситету Ірина Тичина: "Я теж принесла дві книжки, які ще читали мої діти. Одна з них - про фей. Ця книга з хорошими малюнками, і дівчинка, яка буде її читати, гарно проведе час. Друга книжка більш пізнавального характеру".

Представники обласної бібліотеки для юнацтва отримали більше 200 книжок.

Організаторка заходу Надія Нужда: "Ця акція називається "Ліки від нудьги", бо книжки, я думаю, допоможуть з користю і цікавістю дітям провести час у лікарні і сприятимуть швидшому їх одужанню. До цієї акції найбільше долучаються діти, які з дому приносять хворим діткам книги".

Збір книжок для пацієнтів обласної дитячої лікарні триватиме до кінця лютого

Учасниця заходу Таїсія Павлюк: "Мої діти також передали книжки до обласної бібліотеки, і радіють з того, що їх книжки зможуть прочитати й інші діти.

Автор сюжету Володимир Шолдрук

Камера Віктор Підвисоцький

На початок