50 спокійних натюрмортів підготували житомирські митці до приходу весни

50 спокійних натюрмортів підготували житомирські митці до приходу весни

50 спокійних натюрмортів підготували житомирські митці до приходу весни
. Оригінальне

Майже 50 полотен-натюрмортів від житомирських художників представили сьогодні на вернісажі у Житомирі. Експозицію назвали "Тихе життя".

За словами організатора виставки Василя Кондратюка, виставка має таку назву, бо в кожного в сім’ї є те, що надихає до затишку, до інтимності. З-поміж авторів і Кулик, і Войтенко, і Розбицький, і Бурковський, і Дубінін, і Кондратюк, Богомаз, Косницька, Свинець".

Художник Валерій Кулик: "Звернувся до теми, де зображена горобина. Це щось асоціативне, багате. Тут зачепилась тема осені. І у мене тут звучить рама. В картині – рама. Я хотів сказати, що природа достойна, щоб її малювати. А завдання художника прославляти красу".

Відвідувачка виставки Жанна Яричевська: "Ми спеціально йшли на цю виставку, на Василя Кондратюка йшли. Нам подобаються його натюрморти. Любимо квіти. Дякуємо, що є змога побачити житомирських художників. Пізнавати, дітей навчати".

Відвідувачка виставка Дар’я Бойко: "Картини дуже гарні, дуже сподобалися. Є змога доторкнутися до прекрасного і безоплатно молоді навідуватися у такі галереї, пізнавати нове".

Виставка "Тихе життя" у Будинку художника триватиме до 12-го березня. А наступного дня відкриють вернісаж під назвою "Ню анси весни".

Автор сюжету Леонід Харшан

Камера Сергій Базилюк

На початок