Розтрата майже 700 тис. грн бюджетних коштів: керівнику комунального підприємства повідомили про підозру

Розтрата майже 700 тис. грн бюджетних коштів: керівнику комунального підприємства повідомили про підозру

Запорізька обласна прокуратура
Запорізька обласна прокуратура. Суспільне Запоріжжя

Запорізька обласна прокуратура повідомила про підозру керівнику одного з комунальних підприємств Запоріжжя. За даними слідства, він розтратив майже 700 тис. грн бюджетних коштів на придбанні генераторів для укриттів.

Про це сьогодні, 12 червня, повідомили в пресслужбі Запорізької обласної прокуратури.

За матеріалами прокуратури, одному з комунальних підприємств міста було доручено придбання генераторів для облаштування укриттів та споруд цивільного захисту обласного центру, на що з бюджету виділено понад 1,7 млн грн:

"Проте його директор без маркетингового дослідження ринку цін на вказаний товар уклав із комерційною структурою-постачальником договір закупівлі генераторів за завищеною ціною. Внаслідок цього з бюджету перераховано майже 700 тис. грн зайвих коштів та завдано збитки територіальній громаді".

Директору комунального підприємства повідомили про підозру у розтраті чужого майна, вчиненій у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України). У разі доведення провини йому загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певну посаду або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок