Депортують місцеве населення з окупованих територій: двом громадянам РФ повідомили про підозру

Депортують місцеве населення з окупованих територій: двом громадянам РФ повідомили про підозру

запорізька обласна прокуратура
Запорізька обласна прокуратура. Запорізька обласна прокуратура

На Запоріжжі заочно повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни двом громадянам РФ, керівникам псевдоправоохоронного органу, які, за даними слідства, організовували депортацію місцевого населення з тимчасово окупованих територій України.

Про це сьогодні, 3 травня, повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, керівники окупаційного "головного управління МВС в Запорізькій області" та "управління з питань міграції гу МВС в Запорізькій області" систематично організовують нелегальну депортацію проукраїнськи налаштованих місцевих жителів тимчасово окупованої території України:

Депортують місцеве населення з ТОТ: двом громадянам РФ повідомили про підозру
Підозрювані громадяни РФ. Фото: Запорізька обласна прокуратура
"Спочатку людину безпідставно затримують та незаконно ув’язнюють. Потім конвоюють до Псковської області, примусово пересуваючи її від одного до іншого так званого "перевалочного пункту", спеціально створених на окупованій території України та в Росії".

Надалі привозять до прикордонного російсько-латвійського пункту пропуску та наказують пішки йти в бік латвійського кордону.

Зазначається, що так примусово депортовано одного з патріотично налаштованих жителів тимчасово окупованого міста Пологи та ще трьох українців.

Чоловікам повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок