Із Запоріжжя курсуватимуть нові поїзди: що відомо

Із Запоріжжя курсуватимуть нові поїзди: що відомо

Укрзалізниця запустить нові рейси із Запоріжжя: що відомо. Залізничний вокзал Запоріжжя-1
Залізничний вокзал Запоріжжя-1. Фото: Укрзалізниця

У графіку руху поїздів на 2024 рік з’явилися нові рейси в Запоріжжі. Нові сполучення залізничного руху між Запоріжжям та Одесою та Запоріжжя – Чернівці.

Про це повідомили у пресслужбі АТ "Укрзалізниця".

“Новий графік руху поїздів на 2024 рік розробляється з урахуванням відгуків пасажирів. Понад 7000 користувачів мобільного застосунку УЗ дали свої пропозиції цієї осені. Основний акцент було зроблено на покращенні дефіцитних сполучень”, – йдеться у повідомленні.

Нові рейси в Запоріжжі:

  • №51/52 Одеса – Запоріжжя, що курсуватиме через день, даючи в тому числі дніпрянам додаткову опцію подорожі до Одеси.
  • №216/215 Запоріжжя – Чернівці, що курсуватиме щоденно та поєднає Буковину з Івано-Франківськом, Львовом, Дніпром та Запоріжжям.

Поїзди Укрзалізниці, що мали успіх у минулому графіку, стають щоденними: №5/6 Запоріжжя – Ясіня, №40/39 Запоріжжя – Солотвино.

Загалом у новому графіку руху поїздів на 2024 рік Укрзалізниця призначає 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та 3 міжнародних. Крім того, передбачено покращення 19 рейсів по Україні та за кордон.

Раніше Суспільне повідомляло, що "Укрзалізниця" 21 листопада оприлюднила новий графік руху поїздів на 2024 рік. Компанія запускає 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та 3 міжнародних. Крім того, 19 рейсів по Україні та за кордон покращать, будуть нові сполучення для регіонів.

Також раніше Суспільне повідомляло, що вперше на напрямку "Запоріжжя — Ужгород" запрацював вагон із жіночими купе. Усі місця розкуплені, а на початковій станції прийняли перших десять пасажирок.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок