У Запоріжжі Володимир Зеленський зустрівся з Рафаелем Гроссі

У Запоріжжі Володимир Зеленський зустрівся з Рафаелем Гроссі

У Запоріжжі Володимир Зеленський зустрівся з Рафаелем Гроссі
Володимир Зеленський з Рафаелем Гроссі в Запоріжжі. Фото: АР

Сьогодні, 27 березня, Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи в Запоріжжі з робочою поїздкою, зустрівся з генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі.

Про це йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

Зустріч Володимира Зеленського та Рафаеля Гроссі відбулася на території Дніпровської гідроелектростанції. Вони ознайомилися з наслідками російських ракетних ударів по цьому об’єкту критичної інфраструктури та обговорили заходи, що вживаються для захисту ДніпроГЕС.

У Запоріжжі Володимир Зеленський зустрівся із Рафаелем Гроссі
Володимир Зеленський з Рафаелем Гроссі на нараді. Фото: сайт Президента України

Також розглянули питання щодо Запорізької АЕС. Глава держави акцентував на умовах в яких доводиться працювати атомникам, оскільки російські військові продовжують тиснути на персонал та змушують брати російський паспорт. Наголосив Зеленський і на протиправному втручанні росіян у технологічний процес функціонування станції.

У Запоріжжі Володимир Зеленський зустрівся із Рафаелем Гроссі
Володимир Зеленський з Рафаелем Гроссі на нараді. Фото: АР

Президент зазначив, що для гарантування ядерної безпеки дуже важлива присутність представників МАГАТЕ на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС, та високо оцінив готовність Рафаеля Гроссі особисто очолити ротаційну групу експертів на ЗАЕС.

Водночас Зеленський наголосив, що насамперед важливо звільнити станцію від росіян та відновити українській стороні повний контроль над об’єктом: "Без негайного виведення російських військ і персоналу із ЗАЕС та прилеглих територій, будь-які ініціативи з відновлення ядерної безпеки та захищеності приречені на невдачу", – наголосив Глава держави.

Читайте також

Володимир Зеленський побував з робочою поїздкою в Запорізькій області

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок