У Запоріжжі підозрюваній у вбивстві немовляти обрано запобіжний захід

У Запоріжжі підозрюваній у вбивстві немовляти обрано запобіжний захід

У Запоріжжі підозрюваній у вбивстві немовляти обрано запобіжний захід
.

Власницю нелегального приватного дитсадка у Запоріжжі, яку підозрюють у вбивстві дитини, взяли під варту на два місяці. Таке рішення ухвалив суд на засіданні 5 червня.

Відповідно до ухвали, підозрювана перебуватиме під вартою до 2 серпня 2020 року.

Адвокат підозрюваної наполягав на тому, що стався нещасний випадок, у той час як захист потерпілої сторони наголошував, що в даному випадку йдеться про жорстоке поводження з дітьми, а тому запобіжним заходом може бути лише тримання під вартою. У підсумку, суд задовольнив клопотання адвоката батьків загиблої дитини.

Зранку 5 червня, перед початком судового засідання, родичі загиблої дитини обурювались тим, що така велика кількість поліцейських "охороняє" підозрювану.

Батьки заперечують пропозицію прокурора не розповсюджувати відео, на якому зафіксовані останні хвилини життя дитини. "Відео вчора показали всі телеканали. Нехай батьки інших дітей дізнаються, що це за вихователька".

Що відомо

  • 29 травня батьки дівчинки, якій був рік та 2 місяці, уперше віддали її на догляд і за годину їм повідомили: «Олесі немає серед живих». Досудове слідство встановило, що 51-річна мешканка вулиці Авраменко облаштувала нелегальний дитячий садок у власній трикімнатній квартирі, не маючи дозвільних документів на подібну діяльність. Жінка розміщувала оголошення про свої послуги на сайті оголошень. Власниці нелегального дитячого садка повідомили про підозру у скоєнні умисного вбивства

На початок