Псевдореферендум у Мелітополі не відбувся і не відбудеться — міський голова Іван Федоров

Псевдореферендум у Мелітополі не відбувся і не відбудеться — міський голова Іван Федоров

Псевдореферендум у Мелітополі не відбувся і не відбудеться — міський голова Іван Федоров
. Фото з сайту Мелітопольської міської ради

Псевдореферендум, щодо приєднання тимчасово окупованих територій Запорізької і Херсонської областей до РФ, який росіяни анонсували на 11 вересня, не відбувся.

Про це в ході телемарафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, мешканці тимчасово окупованого Мелітополя, та інших населених пунктів Запорізької області, які наразі знаходяться під контролем росіян, не хочуть приєднання до країни-агресора.

" За результатами першої проходки "рашистів", менш ніж 10% (населення - прим. ред.) погодилися взагалі взяти участь у "референдумі". Але це ще не означає, що підтримати Росію. По-друге, після вдалих дій наших сил спротиву, партизані, сьогодні немає охочих взяти участь в "виборчих комісіях", які мають організовувати цей фейковий референдум", - сказав він.

Також Федоров додав, що окупанти перенесли дату проведення псевдореферендуму на 4 листопада, але, на його думку, псевдореферендум не відбудеться взагалі.

Що відомо

  • 23 липня мелітопольський міський голова повідомив, що гауляйтери видали наказ про створення "виборчих комісій", щоб підготуватися для проведення псевдореферендуму.
  • У 13 сільських радах Мелітопольського району окупанти вели активну проросійську діяльність: на будівлях повісили триколори та розповсюджували пресу з роспропагандою. З 1 серпня тим, хто не хоче співпрацювати з окупантами, запропонували не виходити на роботу.
  • Через відсутність значної підтримки серед мешканців Мелітополя, представники РФ влаштували акції для створення пропагандистської "картинки" із залученням завезеної масовки.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок