Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай»

Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай»

Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай»
.

Директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренка сьогодні звільнив із займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк. Про ухвалене рішення повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»:

Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай»
Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай».

«Пройшов майже тиждень з дати трагічної загибелі 8-річної Ганни Ждан. Скажу відверто: це був тяжкий у моральному плані час для мене особисто та для всього міста. Я обіцяв максимальну відкритість в цьому питанні, тому доповідаю по пунктах зробленого:

1. 10-го березня керівництво парку «Дубовий Гай» було відсторонене від виконання обов’язків. Паралельно зі слідчими діями правоохоронних органів міськвиконком ініціював і розпочав службове розслідування цієї справи. Міською владою також невідкладно були створені робочі комісії для перевірки всіх місць дозвілля в місті та атракціонів. Їх результати будуть доведені до громадськості та будуть прийняті відповідні міри.

2. Разом з тим сім’ї загиблої дитини невідкладно було запропоновано матеріальну допомогу з міського бюджету.

3. Хочу повідомити вам, що сьогодні я звільнив з займаної посади керівника парку «Дубовий Гай» Олега Комаренка.

4. Щодо нісенітниць, які розповсюджуються певними особами – хай вони залишаться на їхній совісті. Запевняю всіх – справа максимально відкрита з усіх боків, вона знаходиться під моїм особистим контролем, громадськості, правоохоронних органів. Істину буде встановлено, винних покарано».

Нагадаємо, 8 березня у парку «Дубовий гай» стався трагічний випадок: дерев’яна скульптура впала на дівчинку, від отриманих травм вона померла. Службове розслідування розпочали 9 березня. Наступного дня, після отримання інформації про перші результати перевірки, Володимир Буряк відсторонив керівництво парку від виконання посадових обов’язків - повідомили в пресслужбі Запорізької міської ради.

На початок