На Вінниччині створили віддалені робочі місця ЦНАПу

На Вінниччині створили віддалені робочі місця ЦНАПу

На Вінниччині створили віддалені робочі місця ЦНАПу
.

У приєднаних до Вінниці громадах створили віддалені робочі місця вінницького ЦНАПуЦентр надання адміністративних послуг. Зробили це, аби надавати адміністративні послуги, говорить директорка департаменту соціальних послуг Валентина Войткова. Такими послугами у шести громадах скористалось понад 700 мешканців.

Відтепер, аби отримати адміністративні послуги до Вінниці їхати не потрібно, розповідає Валентина Войткова.

Віддалені робочі місця з'явились у приєднаних до Вінниці громадах

Олена Вакуліна в селі Стадниці працює третій тиждень. Говорить, прийом громадян проводять двічі на тиждень щовівторка та щочетверга з 9 до 14-ї години. Серед звернень громадян муніципальні доплати та субсидії, надання державних допомог та пільг.

"По муніципальній доплаті десь 60 людей, до 10 — субсидії, 3 держ допомоги", - каже головна спеціалістка управління соціального захисту Олена Вакуліна.

Віддалені робочі місця з'явились у приєднаних до Вінниці громадах

У Стадниці проживає понад 1300 людей. Староста Стадницького округу Вінницької ОТГ Владислав Яклюшин каже, мешканцям села зручно отримувати адмінпослуги на місці.

Марія Уманець прийшла до сільської ради. Каже, має пільги як дитина війни. Жінка живе в селі Стадниці. Для оформлення необхідних документів розповідає, раніше їздила до Вінниці.

"Туди потрібно записуватися телефоном.Там геть нічого не сказали, йдіть запитайте може ви в списку, бо туди треба їхати три рази, щоб оформити", - каже Марія Уманець.

Віддалені робочі місця створили також у селах Писарівка, Щітки, Малі Крушлинці, Гавришівка та Вінницькі Хутори. Крім того, по консультацію мешканці приєднаних сіл можуть звертатися до Прозорого офісу на Замості.

Читайте також

На початок