На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Юрію Любарцю

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Юрію Любарцю

Меморіальна дошка на честь полеглого бійця Юрія Любарця
Меморіальна дошка на честь полеглого бійця Юрія Любарця. 14 Штурмова Бригада НГУ

На будівлі районного відділку Національної поліції в Козятині урочисто відкрили меморіальну дошку на честь старшого солдата Юрія Любарця. Військовий загинув у 2023 році під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це повідомляє пресслужба бригади "Червона Калина".

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Юрію Любарцю
Поліцейські та військові на відкритті меморіальної дошки полеглому бійцю Юрію Любарцю. 14 Штурмова Бригада НГУ

На церемонії відкриття були присутні побратими героя, його родина, друзі, колишні колеги-поліцейські та представники місцевої влади. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано батькові Юрія.

"Юрій назавжди залишиться в наших серцях як взірець мужності, відваги та самовідданості. Його подвиг буде надихати нові покоління українських воїнів на боротьбу за перемогу над ворогом", — сказав під час церемонії відкриття меморіальної дошки офіцер бригади "Червона Калина".

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Юрію Любарцю
Відкриття меморіальної дошку на часть полеглого бійця Юрія Любарця. 14 Штурмова Бригада НГУ

Старший солдат Юрій Любарець народився 6 травня 1990 року в Козятині. Після закінчення школи у 2010 році розпочав службу в лавах Національної поліції. У 2012 році здобув вищу освіту в Національній Академії Внутрішніх справ, а у 2013 році закінчив Ірпінську фінансово-юридичну академію.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році Юрій вирушив на фронт. Служив у бригаді "Червона Калина" на посаді старшого кулеметника.

21 лютого 2023 року під час бойового зіткнення з російськими військами в районі населеного пункту Спірне на Донеччині Юрій Любарець зазнав смертельного поранення.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України Юрій Любарець посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок