За тиждень стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини

За тиждень стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини

За тиждень стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини
За тиждень стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини. Суспільне Вінниця

За тиждень, з 17 по 23 червня, стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисників, які полягли за Україну. Вічна пам'ять героям!

Віктор Єгоров

8 червня 2024 року в м.Вовчанськ Чугуївського району Харківської області загинув мешканець с. Озерна, сержант командир стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону Єгоров Віктор Вадимович, 14 жовтня 1989 року народження.

Віктор Єгоров
Віктор Єгоров. Facebook

Микола Затоковенко

На Донеччині 10 червня внаслідок артилерійського і мінометного обстрілу загинув Затоковенко Микола Валерійович – мешканець Погребищенської громади. Солдат був гранатометником механізованого відділення. Призваний на військову службу за мобілізацією 23 лютого 2024 року.

Микола Затоковенко
Микола Затоковенко. F

Андрій Пилявець

На Донеччині 26 травня отримав поранення Пилявець Андрій Дмитрович – мешканець Козятинської громади. Штаб – сержант, стрілець – помічник гранатометника непритомний був доставлений у Дніпропетровський госпіталь. Там йому зробили декілька надскладних операцій. Далі перевезли в Національний військово – медичний клінічний центр у Київ, де знову проводили операції. Та 11 червня він помер, не приходячи до свідомості. Захиснику було 42 роки.

Андрій Пилявець
Андрій Пилявець. Facebook

Сергій Кирилюк

На Донеччині 12 червня загинув Кирилюк Сергій Миколайович – мешканець Гайсинської громади. Солдат був стрільцем-помічником гранатометника.

Сергій Кирилюк
Сергій Кирилюк. Facebook

Ігор Євич

На Запоріжжі 12 червня загинув Євич Ігор Олегович – мешканець Стрижавської громади. Він приєднався до лав ЗСУ 22 квітня 2022 року. Воював на Запорізькому напрямку. Був солдатом, служив в мотострілецькій бригаді та в піхоті однієї з військових частин.

Ігор Євич
Ігор Євич. Facebook

Олексій Ткачук

На Дніпропетровщині 12 червня загинув вінничанин Ткачук Олексій Павлович. Захиснику було 23 роки. Перед початком великої війни завершився його армійський вишкіл на строковій службі. Долучився до Збройних Сил вже у вересні 2022 року. Двічі отримував поранення під Бахмутом, але щоразу повертався у стрій. Прощання із загиблим відбулось сьогодні, 16 червня.

Олексій Ткачук
Олексій Ткачук. Facebook

Андрій Щіпцов

На Донеччині 5 червня отримав поранення Щіпцов Андрій Володимирович – мешканець міста Тульчин. Його направили до одного із медичних закладів міста Дніпро. Лікарі боролись за його життя, проте 14 червня він помер. Старший солдат служив старшим оператором протитанкового відділення.

Андрій Щіпцов
Андрій Щіпцов. Facebook

Анатолій Ошкодер

Захисник з міста Ладижин, водій відділення снайперів Анатолій Ошкодер загинув 13 червня.

Анатолій Ошкодер
Анатолій Ошкодер. Facebook

Андрій Вірник

Андрій Вірник загинув на Донеччині 8 листопада 2023 року, який мешкав в смт Шпиків. Він вважався безвісти зниклим. Призваний на військову службу за мобілізацією. Служив старшим оператором відділення взводу протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону.

Андрій Вірник
Андрій Вірник. facebook

Станіслав Ніколенко

Ніколенко Станіслав Валерійович – мешканець Ободівської громади, служив номером обслуги 1 кулеметного взводу роти вогневої підтримки військової частини А4638.

Загинув 15 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Терни Донецької області.

Станіслав Ніколенко
Станіслав Ніколенко. facebook

Едуард Тушинкський

17 червня 2024 року під час виконання бойового завдання, в ході ведення бойових дій в районі села Парасковіївка Покровського району Донецької області загинув Тушинський Едуард Йосипович – мешканець села Сальниця Уланівської громади.

Едуард Тушинкський
Едуард Тушинкський. facebook

В'ячеслав Антонюк

19 січня 2024 року під час виконання службових обов’язків, внаслідок штурмових дій противника, біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області, загинув В'ячеслав Антонюк Михайлович, 1976 року народження, житель с.Богданівка.

Він служив стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

В'ячеслав Антонюк
В'ячеслав Антонюк. facebook

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок