Вінницька "Нива" обіграла одеську "Реал Фарму" у футбольному матчі чемпіонату України

ФК "Нива" та "Реал Фарма"
Гра вінницької та одеської команд. Стоп-кадр із трансляції матчу

Вінницька "Нива" обіграла футбольний клуб "Реал Фарма" з Одеси у матчі 29-го туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Команди зустрілися 17 травня на Одещині. Гра завершилася з рахунком 0:4 на користь вінничан.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка дивилася трансляцію матчу.

Стартовий склад "Ниви" був таким: 25. Захарчук, 3. Лотоцький, 17. Д. Мельник, 77. Грачов, 23. Борячук, 33. Ничипоренко, 13. Євтіхов, 17. Рогульський, 99. Чигур, 22. Варяник, 10. Загорулько. На лаві запасних були: 35. Паримський, 29. Петленко, 11. Страшкевич, 8. Рябий, 9. Кобцов, 20. Мельник, 6. Меженський, 70. Швець, 16. Гончар, 44. Хоренженко.

Нива грає
Футбольна гра вінницької та одеської команд. Стоп-кадр із трансляції матчу

На 28-й хвилині гри рахунок відкрив вінничанин Дмитро Рогульський. У другому таймі на 65-й хвилині гри одесити знову отримали гол — від Олега Ничипоренка. На 79-й хвилині м'яч у ворота суперників забив Артур Загорулько. Це 17-й гол футболіста у 24-х поєдинках. На 85 хвилині гри четвертий м'яч "Реал Фарма" отримала від Даниїла Мельника. Арбітр додав дві хвилини до гри. За вершилася вона з рахунком 0:4 на користь ФК "Нива".

Під час матчу "жовту" картку отримав "нивівець" Артур Петленко.

Що відомо про спільні матчі двох команд

Футбольна зустріч одеського "Реал Фарма" та вінницької "Ниви" 17 травня стала сьомою в їхній історії протистояння. Одна перемога на рахунку одеситів, три — на рахунку вінничан, двічі фіксувалась нічия.

Остання гра даних команд відбулась на Центральному міському стадіоні Вінниці та завершилась перемогою (2:0) на користь господарів. Голи забили Артур Загорулько та Антон Власенко.