На Вінниччині 15 травня будуть аварійні відключення світла

На Вінниччині 15 травня будуть аварійні відключення світла

На Вінниччині 15 травня будуть аварійні відключення світла. Діятимуть три черги. Про це повідомили на сайті АТ "Вінницяобленерго".

"Сьогодні, 15 травня, о 06:37 Диспетчер АТ «Вінницяобленерго» отримав команду від диспетчерського центру НЕК «Укренерго» на введення 3 черги графіків аварійних відключень (ГАВ) для споживачів області", — йдеться у дописі.

Причина — значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.

"СГАВ — це комплекс заходів, спрямованих на розвантаження енергосистеми у значних обсягах, задля збереження стійкості роботи енергосистеми, які реалізуються відключенням ліній 35-150 кВ, а також трансформаторів та секцій шин на підстанціях 35-150 кВ", — йдеться у дописі.

Такі графіки вводяться та скасовується без попередження, за спеціальною командою диспетчера НЕК "Укренерго" у разі неефективності графіків погодинних відключень (ГПВ) та графіків аварійних відключень (ГАВ). Час виконання – 3 хвилини. Повідомити споживачів про його введення та тривалість – неможливо.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок