"Нива" Вінниця здолала "Кремінь-2" з рахунком 2:0

"Нива" Вінниця здобула перемогу над ФК "Кремінь-2" з рахунком 2:0 у матчі 26 туру Другої ліги України з футболу. Матч проходив на новому тренувальному полі "Ниви", яке ще не добудоване.

Про це повідомив кореспондент Суспільного, який дивився трансляцію матчу.

Матч між Вінницькою "Нивою" та ФК "Кремінь-2". Youtube/Професіональна футбольна ліга України

Перший тайм був безгольовим, але "Кремінь-2" мав кілька небезпечних моментів. "Нива" вийшла вперед на 64 хвилині завдяки голу Бориса Лотоцького після рикошету. Дмитро Рогульський подвоїв рахунок на 78 хвилині, замкнувши простріл Олексія Швеця.

"Нива" могла забити ще кілька голів, але не змогла реалізувати свої моменти.

Колектив з Вінниці виступав у новій світло-салатовій формі, яку презентували напередодні гри.

Це друга перемога "Ниви" поспіль, і команда підіймається на 7 місце в турнірній таблиці.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube