Підтримка військових та ветеранів: які рішення ухвалили на сесії Вінницької міської ради

Підтримка військових та ветеранів: які рішення ухвалили на сесії Вінницької міської ради

Вінницька міська рада
Сесія Вінницької міської ради 26 квітня . Сергій Моргунов, Telegram

У Вінниці 26 квітня відбулася чергова сесія міської ради. На ній депутати проголосували за те, щоб з бюджету громади виділити гроші на підтримку військових та ветеранів, які хочуть відкрити власну справу.

Про це у Telegram-каналі повідомив міський голова Сергій Моргунов.

З бюджету громади 21 мільйон гривень передбачили на потреби військових. З них 12 мільйонів субвенцій виділили за запитом чотирьох військових частин. Ще 9 мільйонів спрямували на потреби інших оборонних та правоохоронних структур.

Також у громаді запровадили новий формат підтримки ветеранів, які хочуть розпочати власну справу.

"У Програмі розвитку малого та середнього підприємництва, яку схвалили на сесії, передбачили сім різних ваучерів, тобто грантової допомоги, для людей, які хочуть створювати чи розвивати власний бізнес. Це рішення має як соціальну складову, так і економічну. Маємо підтримувати наших ветеранів. Крім того, це дозволить збільшити кількість підприємців у громаді. Відповідно – наростити надходження до бюджету, що дозволить спрямовувати більше коштів на підтримку війська та наших людей", — написав Моргунов.

Сім різних ваучерів — це допомога на старт підприємницької діяльності демобілізованих, ветеранів і членів їхніх сімей. Розмір ваучера — 100 тисяч грн. Загалом на заходи Програми на підтримку демобілізованих і ветеранів російсько-української війни на три роки передбачили 41 мільйон гривень.

На початок