Вінницькі спортсмени з таеквон-до ІТФ здобули нагороди на чемпіонаті Європи

спорт
Переможці чемпіонату Європи з тренерами. Вінницька міська рада

Вінницькі спортсмени з таеквон-до ІТФ здобули сім нагород на чемпіонаті Європи. Змагання проходили з 15 по 21 квітня у словенському місті Копер.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, участь у змаганнях взяли 750 спортсменів з 32 країн світу. Вінничани здобули золоту, чотири срібних та дві бронзові медалі.

Золоту нагороду виборов Дмитро Саботюк. Він став чемпіоном у спарингу до 51 кг серед юніорів 16-17 років. Також юнак здобув бронзову медаль у категорії "туль 2 дан", розповів голова обласної філії "Федерація таеквон-до ІТФ України" Олег Барчишен.

Вінницькі спортсмени з тренерами на чемпіонаті з Європи. Вінницька міська рада

Срібні нагороди здобули Тимофій Пузаєнко (серед старших юнаків 11-13 років, у спарингу до 50 кг), Дмитро Сугак (серед юніорів 14-15 років, спаринг — до 50 кг) та Максим Стерницький (серед юніорів 14-15 років, у спарингу до 65 кг).

Також срібну медаль здобула Аліна Шуткевич — серед юніорок у спарингу до 50 кг.

Бронзову нагороду на змаганнях виборола Анастасія Семенова серед жінок у віці 18-34 років, категорія "туль 3 дан".

З Вінниччини участь у змаганнях взяли загалом 12 спортсменів. Тренували їх Тарас Вольський, Богдан Мазур та Олег Барчишен. У підсумку ж збірна України посіла друге загальнокомандне місце.