Вінниця отримає 6 млн євро на модернізацію системи теплопостачання

Вінниця отримає 6 млн євро на модернізацію системи теплопостачання

Вінниця отримає від закордонних партнерів 6 мільйонів гривень на модернізацію системи теплопостачання. Гроші — грантове фінансування від міжнародних партнерів. За них придбають енергоефективне обладнання.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P) 15 квітня у Гельсінкі підписали угоду про капітальний грант, спрямований на впровадження заходів підвищення енергоефективності у Вінниці.

Відповідно до угоди три мільйони євро від E5P і стільки ж від Швеції нададуть Вінниці на подальшу модернізацію системи централізованого теплопостачання у громадських установах.

За десять років співпраці це вже другий проєкт модернізації системи централізованого теплопостачання міста, який фінансується НЕФКО за участі E5P та Швеції. У 2014 в межах програми DemoUkraineDH (NEFCO) проведено реконструкцію системи теплозабезпечення мікрорайону вул. Київська – О. Вишні. Тоді реконструювали центральний тепловий пункт та встановили дев'ять індивідуальних теплових пунктів.

Нині ж Вінниця має отримати грантову допомогу у вигляді енергоефективного обладнання, завдяки якому реконструюють систему теплопостачання одного з мікрорайонів міста.

На початок