У Вінниці через планові роботи на мережах тимчасово відключать воду та електроенергію

У Вінниці через планові роботи на мережах тимчасово відключать воду та електроенергію

У Вінниці 19 квітня на деяких вулицях тимчасово відключать воду та електрику. Причина — планові роботи на мережах та усунення наслідків пошкодження на ділянках трубопроводів.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, бригади КП "Вінницяоблводоканал" лагодять водогони на перехрестях вулиць Київська — Стрілецька та І. Бевза – В. Винниченка, а також по вулиці Л. Ратушної, 79. У зв'язку з цим водопостачання призупинено за такими адресами: вул. Келецька, 41, вул. Л. Ратушної, 77, 79, 79-А, 79-Б, 126, вул. А. Кримського, 50, Л. Чайкіної, 2. Відновити послуги планують о 19:00.

У зв'язку з ліквідацією наслідків пошкодження на ділянках трубопроводів тимчасово призупинили подачу гарячої води по вул. І. Гаспринського, 10 та на пров. Кар'єрний, 3-А, повідомили у КП "Вінницяміськтеплоенерго".

Тимчасово відключать електроенергію на вулицях О. Вишні, Стрілецькій, просп. Коцюбинського, Замостянській, О. Довженка, Острозького, Захисників Неба, В. Винниченка, пров. Мельника, Бучми. Тут проводять планові роботи на мережах, повідомили у "Вінницьких міських електромережах".

На початок