У Вінницькому терцентрі вивчають англійську за допомогою фільмів

У Вінницькому терцентрі вивчають англійську за допомогою фільмів

Урок з англійської мови для людей похилого віку
Урок з англійської мови за допомогою фільмів для людей похилого віку. Вінницька міська рада

У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування працює гурток англійської мови для людей похилого віку. На заняттях пенсіонери не лише вивчають граматику та лексику, але й практикують мову за допомогою перегляду фільмів мовою оригіналу.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Один із таких показів відбувся 10 квітня. Гуртківці дивилися та обговорювали фільм "Чарлі та шоколадна фабрика". Викладачка англійської мови Катерина Лозовська коментувала нову лексику, знайомила присутніх зі сталими фразами та ідіомами англійської мови.

"Перегляд кінофільмів – це дієвий інструмент для вивчення іноземної мови, – зазначила Катерина Лозовська. – Коли глядач сприймає мову на слух у використанні її носіїв, він краще розуміється на правильній вимові, розбирається в акцентах."

Загалом гурток англійської мови відвідує близько 50 людей віком 60+. Усі вони розділені по групах за рівнем знання мови.

Одна з учениць гуртка, Наталія Миколаївна, записалася на курси, щоб мати змогу спілкуватися з онуком та племінником, які живуть за кордоном.

"В Україну одного разу приїжджала подруга племінника, вона за національністю індонезійка, але живе в Австралії. Мабуть, саме вона надихнула мене вивчати англійську, щоб розуміти людей багатьох національностей", – пояснила Наталія Миколаївна.

У ВМТЦСО працює багато інших гуртків, до яких можуть записатися літні люди. Записатися на заняття можна за номером телефону: 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.

На початок