Військовому з Вінниччини президент вручив сертифікат на житло

Військовому з Вінниччини президент вручив сертифікат на житло

Президент Володимир Зеленський у четвер, 7 березня, вручив сертифікат на отримання житла підполковнику Сергію Побережцю, який керує зенітно-ракетним підрозділом. Військовий родом з Тростянця на Вінниччині.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.,

"Справжня пам’ять про Героїв завжди базується на двох елементах: на відчутті вдячності та незмінній шані до всього, що зроблено заради нашої держави та наших людей. Україна ніколи не втратить цього відчуття й завжди буде вдячною, завжди шануватиме своїх Героїв. Кожного й кожну, хто став на захист країни. Усіх, хто став взірцевим воїном. Кожного, чий особистий вибір сміливості та героїчні вчинки допомогли Україні вистояти на шляху нашої незалежності", – зазначив Володимир Зеленський.

Військовому з Вінниччини президент вручив сертифікат на квартиру
Вручення Президентом сертифікатів на отримання квартир Героям України та членам родин полеглих Героїв. Фото: Офіс президента

Вручення відбулося у Нагородній залі Маріїнського палацу у Києві. Всього президент вручив 30 сертифікатів на квартири військовослужбовцям Сил оборони України та членам родин загиблих Героїв.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів, полеглих під час захисту суверенітету й територіальної цілісності України.

Військовому з Вінниччини президент вручив сертифікат на квартиру
Хвилина мовчання у пам'ять про воїнів, які загинули під час оборони України. Фото: Офіс президента

На початок