Прикордонника з Вінниччини нагородили іменною зброєю

Прикордонника з Вінниччини нагородили іменною зброєю

Прикордонника з Вінниччини нагородили іменною зброєю
Нагородження прикордонника з Вінниччини Володимира Свинарчука . Фото: Офіс Президента

Прикордонника з Вінниччини Володимира Свинарчука нагородили іменною зброєю. Відзнаку вручив президент України Володимир Зеленський 24 лютого — до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ.

Майор Володимир Свинарчук боронив населені пункти у Харківській, Луганській та Донецькій областях. Про це йдеться у повідомленні Вінницької ОВА.

Також за його участі здійснено артилерійські обстріли піхоти противника, знищено броньовану ворожу техніку та відбивалися ворожі штурми.

Що відомо про нагороду

  • Відзнакою Президента України "Іменна вогнепальна зброя" нагороджуються особи за особисті заслуги у забезпеченні обороноздатності України, недоторканності її державного кордону, підтримці високої бойової готовності військ, зміцненні національної безпеки, боротьбі зі злочинністю, захисті конституційних прав і свобод громадян, за бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового та службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть.
  • "Іменна вогнепальна зброя" – це завжди пістолет українського виробництва "Форт-12". Його вручають разом із відповідним посвідченням "Про державну нагороду".

На початок