Сервісні центри МВС Вінниччини об'єднали в один підрозділ з центрами двох областей

Сервісні центри МВС Вінниччини об'єднали в один підрозділ з центрами двох областей

Сервісні центри МВС Вінниччини об'єднали в один підрозділ з центрами двох областей
Сервісний центр МВС у Вінниці. Фото: Суспільне Вінниця

Сервісні центри МВС Вінниччини об'єднали в один підрозділ з центрами Черкаської та Кіровоградської областей. З 20 лютого вони працюють як один підрозділ.

Про це повідомили на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС трьох областей.

"Наразі проводиться технічне налаштування для забезпечення ефективної роботи структури. Тому впродовж кількох днів у сервісних центрах МВС Вінницької області можливо спостерігатимуться затримки у наданні адміністративних послуг. Як і раніше, громадянам доступні послуги з реєстрації транспортних засобів, складання іспитів, обмін національного та видача міжнародного посвідчення водія", — йдеться у дописі.

Також зміни торкнулися й екзаменаційної діяльності та відбулося відкриття нового центру. Відтепер сервісний центр МВС у Могилеві-Подільському надає послуги в місті Шаргород за адресою: вул. Героїв Майдану, 224. Номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні, переміщенні в Шаргород. Крім того, з 20 лютого екзаменаційна діяльність з Тульчина переноситься до Гайсина. Ці зміни пов’язані з віддаленістю деяких населених пунктів та покращенням територіальної зручності, йдеться у дописі.

У Вінницькій області теоретичні та практичні іспити складатимуть у трьох сервісних центрах МВС:

  • м. Вінниця;
  • м. Шаргород;
  • м. Гайсин.

Інші сервісні центри надаватимуть усі доступні адміністративні послуги, крім екзаменування.

На початок