Залужний нагородив захисників із Вінниччини

Залужний нагородив захисників із Вінниччини

Залужний нагородив захисників із Вінниччини
Захисники із Тульчина Денис Грінзіцький та Володимир Боченко. Колаж Суспільне Вінниця

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив двох захисників із Тульчинської громади, що на Вінниччині, почесними відзнаками.

Капітан Володимир Боченко отримав нагрудний знак "Срібний хрест". Його нагородили за успішне планування та реалізацію завдань під час керування особовим складом в бою повідомляють у Тульчинській міській територіальній громаді.

"Вітаємо нашого земляка з отриманням високої нагороди і щиро дякуємо за сміливість, стійкість, відвагу, героїзм та захист України, — йдеться у повідомленні.

"Золотим хрестом" за успішне виконання бойових завдань відзначили Денисa Грінзіцького.

Що відомо

Нагрудним знаком "Золотий хрест" нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу ЗСУ за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій із підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком "Срібний хрест" нагороджуються особи офіцерського складу ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови й розвитку ЗСУ, успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій. А також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

На початок