У Брюсселі запрацював Офіс Вінниці

У Брюсселі запрацював Офіс Вінниці

У Брюсселі запрацював Офіс Вінниці
. Фото: Вінницька міська рада

Офіс Вінниці запрацював у бельгійському місті Брюссель. Офіційне представництво на міжнародній арені відкриє більше можливостей для обміну досвідом та нових партнерств з іноземними колегами, зазначили у Вінницькій міській раді.

“Офіційне представництво нашої громади у Європейському Комітеті Регіонів у Брюсселі дасть нам більше можливостей для того, щоб переймати досвід іноземних колег та бути ближчими до грантових проєктів і ділових процесів. Думаю, весь світ бачить, наскільки рішуче Україна налаштована на євроінтеграцію. Вінниця, як і кожна громада, докладає максимум зусиль для того, щоб зберігати стабільність під час війни, розвиватись та змінюватися на краще”, – зазначив очільник громади.

Очолювати офіс буде Марія Леванчук, яка напряму співпрацюватиме з вінницьким КП “Інститут розвитку міст” та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Міська рада також розпочинає формувати спільноту амбасадорів громади по всьому світу з-поміж вінничан, які живуть наразі за кордоном.

Інтереси Вінниці в Італії та Великій Британії представлятиме Вікторія Вдовиченко. Крім того, триває комунікація з вінничанами у Сполучених Штатах Америки, Кореї, Японії, Фінляндії та інших країнах.

На відкритті нашого представництва були присутні представники європейських інституцій та наші колеги з країн-членів ЄС, зокрема Франції, Чехії, Фінляндії, Естонії, Італії, Польщі, Румунії, Німеччини, а також представник Святого Престолу при ЄС та багато інших.

"Наша громада має намір розвиватися та ставати прикладом для наслідування. Ми маємо для цього потенціал – так про Вінницю говорять європейці. З підтримкою ззовні ми неодмінно зможемо реалізувати задумане”, — зазначив Андрій Очеретний.

На початок