На Вінниччині звільнили директорів двох клінічних центрів: що відомо

На Вінниччині звільнили директорів двох клінічних центрів: що відомо

На Вінниччині звільнили директорів двох клінічних центрів: що відомо
. Світлана Голодюк та Ігор Матковський. Фотоколаж Суспільного

На Вінниччині звільнили директорів двох медзакладів: "Клінічного центру інфекційних хвороб" та обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення — Ігоря Матковського та Світлану Голодюк.

"Я підтверджую своє звільнення, у мене закінчився контракт. Мені запропонували бути виконувачем обов'язків, але я відмовився", — прокоментував своє звільнення Суспільному у телефонній розмові Ігор Матковський.

Підтвердила інформацію телефоном про звільнення й Світлана Голодюк.

"Мене звільнили, сьогодні останній мій робочий день. Мені дуже прикро, що так сталося. Я з 2008 року працюю тут, пройшла все і три роки, як стала директором цього закладу. Я жила цим закладом, саме тому мені дуже неприємно. Мені не запропонували навіть іншої посади", — сказала у телефонній розмові Світлана Голодюк

Що відомо про Ігоря Матковського

Ігор Матковський народився 13 квітня 1967 року. З 1989 по 1995 рік навчався у Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова. З 1 серпня 1995 по серпень 1997 року проходив річну інтернатуру по інфекційним хворобам на базі міської лікарні №4 м. Вінниці. З 1997 року по 2002 рік працював на посаді лікаря-інфекціоніста в МКЛ №4 м. Вінниці. З грудня 2002 року по вересень 2006 року Матковський працював на посаді заступника головного лікаря з організаційно-методичної, профілактичної роботи та епідеміологічного моніторингу в КЗ "Вінницькому обласному Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом". З вересня 2006 року був призначений головним лікарем КЗ "Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом", нині "Клінічний центр інфекційних .

Що відомо про Світлану Голодюк

Світлана голодюк родом із міста Коломия Івано-Франківської області. Навчалася у Коломийському медичному фаховому коледжі та у ВНМУ ім. М. Пирогова. З 2008 року працювала в обласному клінічному медичному реабілітаційному центрі ветеранів війни та радіаційного захисту населення, раніше. Директоркою закладу була три роки.

На початок