Вінницькі боксери вибороли 5 медалей на Всесвітній гімназіаді

. Федерація боксу Вінницької області

Дві золоті, срібну та дві бронзові медалі вибороли вінничани на Всесвітній гімназіаді у бразильському Ріо-де-Жанейро, яка проходила з 18 по 26 серпня. Спортсмени виступали у складі національної збірної України, яка серед учнів посіла перше загальнокомандне місце.

"Золото" здобули Данило Гуменюк та Ростислав Городинський, повідомляють у Федерації боксу Вінницької області.

Вінничани вибороли 5 медалей

Данило Гуменюк став чемпіоном змагань у ваговій категорії до 50 кілограмів. А Ростислав Городинський – до 57 кілограмів. Свою перемогу Ростислав присвятив батькові, який захищає Україну.

Як повідомляють у 120 бригаді ТрО ЗСУ, батько хлопця на псевдо "Болт" ще у 2015-му виконував бойові завдання як військовий розвідник у Дебальцевому, а сьогодні тримає стрій, як командир відділення стрілецької роти окремого батальйону 120 бригади Сил ТрО ЗСУ.

Срібну медаль здобула у ваговій категорії 64 кг здобула Поліна Ковальська. "Бронзу" вибороли Михайло Мальцев (46 кг) та Олександр Луценко (54 кг).