У Вінниці придбають шість сміттєвозів для ефективнішого прибирання

У Вінниці придбають шість сміттєвозів для ефективнішого прибирання

У Вінниці придбають шість сміттєвозів для ефективнішого прибирання
. Фото: "АВЕ" — Facebook

Комунальні працівники Вінниці незабаром отримають шість нових сміттєвозів для ефективнішого прибирання. Дві спецмашини будуть на балансі КП “Комбінату комунальних підприємств” і ще чотири придбають для КП “ЕкоВін”.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Як зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк, Вінниця вважається найохайнішим містом в Україні, адже за чистоту відповідає величезна команда людей.

"Ми йдемо в ногу з часом і прагнемо поєднувати людський ресурс з технічним оснащенням. З початку повномасштабного вторгнення населення у Вінниці та на приєднаних територіях побільшало за рахунок великої кількості внутрішньо переміщених осіб. Відтак збільшилася і потреба у вивезенні сміття. Тому ми збільшуємо статут наших комунальних підприємств “Комбінат комунальних підприємств” та “ЕкоВіну”, які забезпечують ці послуги”, — розповів Юрій Семенюк.

Послуга з вивезення сміття у Вінниці здійснюється цілодобово, комунальники працюють без вихідних.

Налагодили злагоджену роботу з вивезення побутових відходів і на приєднаних територіях. В селах Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка, Гавришівка, Малі та Великі Крушлинці працюють люди з КП “Комбінат комунальних підприємств". Наразі в підприємства на балансі дві автівки.

Зі збільшенням сміттєвозів комунальники матимуть змогу надавати послугу вивезення сміття ще й у приватному секторі Вінниці – Корея, Тяжилів, Старе місто тощо.

На початок