Вінницькі боксери готуються до Чемпіонату Європи

Вінницькі боксери готуються до Чемпіонату Європи

Вінницькі боксери готуються до Чемпіонату Європи
. Вихованці клубу "Золота рукавичка" готуються до Чемпіонату Європи з боксу/ ото: Суспільне Вінниця

Вихованці клубу "Золота рукавичка" Максим Чекін та Ілля Гнатюк готуються до Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів. Змагання відбудуться у Румунії з 19 по 31 липня. Про тренування перед турніром боксери розповіли Суспільному.

15-річний вінничанин Максим Чекін – перший номер збірної України з боксу своїй ваговій та віковій категоріях. Цей статус хлопець підтвердив на міжнародному турнірі Scorpion Cup, який у неділю 14 травня завершився у польському місті Щецин. Максим привіз золото, виграв два поєдинки, у фіналі переміг польського боксера.

"Знав, що виграю. Три раунди по дві хвилини. Підтискав мене, я відходив, зустрічав, контратакував і відходив від нього. По очках 5:0 виграв", – розповідає Максим Чекін.

Його виступ оцінили й польські колеги, розповідає тренер хлопця Роман Ваколюк.

"Він проявив себе з найкращої точки. В двох поєдинках переміг, з польськими спортсменами. Потім підходили до нас навіть польські тренери, були здивовані нашим рівнем. Тиснули руки, казали: "Це ваш чемпіон", – каже Роман Ваколюк.

Вінницькі боксери готуються до Чемпіонату Європи
Фото: Суспільне Вінниця

Наразі Максим Чекін працює над технікою ударів. Виконує двійки, удари по корпусу, аперкоти на боксерській груші.

"Бронзу” на змаганнях у Польщі здобув й вінничанин Ілля Гнатюк. Розповідає, що у боксі він 7 років. Виступом на турнірі у Щецині, каже, незадоволений.

"Я провів два бої, на жаль, в обох зазнав поразку. Перший бій – з представником Польщі, Янеком Янушевським. Він місцевий, був чемпіоном Польщі. Судді віддали йому перевагу 3:0", – каже Ілля Гнатюк.

У другому бою Ілля змагався з українським боксером з Хмельницького. Цей поєдинок був надпринциповим, розповів Суспільному тренер клубу “Золота рукавчика” Роман Ваколюк.

"Він боксував у фінальному поєдинку з українцем, з яким у нього три-чотири тижні тому Чемпіонат України в Хмельницькому фінал. Там теж був суперечливий поєдинок, де спочатку підняли руку Іллі, але потім, у зв’язку із протестом, рішення суддів змінили", – говорить Ілля Ваколюк.

Вінницькі боксери готуються до Чемпіонату Європи
Фото: Суспільне Вінниця

Вінницькі боксери тренуватимуться два місяці. За словами тренера, він переконаний, що його вихованці можуть здобути перемогу та медалі.

На початок