У Вінниці відремонтують покрівлі у трьох ліцеях

У Вінниці відремонтують покрівлі у трьох ліцеях

У Вінниці відремонтують покрівлі у трьох ліцеях
. Фото: Суспільне

У Вінниці оновлять покрівлі в трьох освітніх закладах. Йдеться про ліцеї № 19, 30 та Вінницько-Хутірський ліцей. Роботи планують завершити до кінця року.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

За словами директорки департаменту освіти міської ради Оксани Яценко, покрівля ліцею №30 пошкоджена від уламків ворожих ракет. Через велику кількість дощів дах почав активно протікати, в результаті, спричинивши падіння стелі в спортивній залі.

Ліцей №19 будували ще понад сто років тому. Шиферна покрівля зносилася і потребує заміни.

Зносилась покрівля й у Вінницько-Хутірському ліцеї. Будівля побудована ще в 1970 році, а з роками шифер зносився і почав протікати.

В ході ремонтних робіт, залежності від стану, частково чи повністю буде замінена стропильна (кроквяна) система, обшито димоходи, облаштовано водовідведення та повністю замінено покриття на металочерепицю.

"Загалом капремонт даху буде відбуватися, відповідно до проєкту нового зразка, в яких передбачається утеплення, що дозволить зменшити загальні втрати тепла по будівлі", — зауважила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Усі роботи будуть виконані коштом міського бюджету, їх планують завершити до кінця року.

З часом планують замінити покрівлі в усіх закладах освіти, де є необхідність. Проте наразі, обираючи заклади, враховували найкритичніший стан на сьогодні.

Читайте також

На початок