Понад 4 мільйони гривень на фарбу: у Вінниці оновлюють дорожню розмітку

Понад 4 мільйони гривень на фарбу: у Вінниці оновлюють дорожню розмітку

Понад 4 мільйони гривень на фарбу: у Вінниці оновлюють дорожню розмітку
. Оновлення дорожньої розмітки у Вінниці. Фото: Суспільне Вінниця

Понад 4 мільйони гривень із бюджету Вінницької громади цьогоріч виділили на фарбу для оновлення дорожньої розмітки. Роблять її на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах. Роботи проводять на дорогах по вулиці Магістратській та Хмельницькому шосе. Через дощі — розпочали на два тижні пізніше ніж зазвичай, розповів Суспільному директор КП "СМЕД ОДР" Сергій Чернов.

У Вінниці оновлюють дорожню розмітку
Фото: Суспільне Вінниця

Працівник комунального підприємства з організації дорожнього руху Ігор розповів, наразі оновлюють дорожню розмітку на пішохідних переходах. Для цього за допомогою трафарету наносять фарбу білого кольору.

Під час робіт на пів години перекривають одну смугу руху. Це, аби фарба підсохла. Водії на такі незручності реагують по-різному.

"Є водії, які обурюються трохи, а є ті, хто з розумінням до цього ставиться. Деякі взагалі матюкаються", — розповів Ігор.

За словами водія Петра, дорожня розмітка допомагає орієнтуватися у русі і не порушувати правил дорожнього руху.

"Є такі розмітки, яких не видно. Ти переїхав її і виходить порушив правила", — зазначив водій.

Колодій
Фото: Суспільне Вінниця

Розділювальну смугу на дорозі біля зупинки Данила Галицького оновлює інший працівник підприємства Микола Бережнюк. Робить це за допомогою драйвера.

"Машина виконує поновлення розмітки, поздовжньої та поперечної. Стоїть комп'ютер, який виконує різні операції. Залили фарбу, насос накачує тиск і подає кількість фарби", — розповів Микола Бережнюк.

Колодій
Фото: Суспільне Вінниця

Оновлювати дорожню розмітку у Вінницькій громаді розпочали на два тижні пізніше ніж зазвичай. Все через дощі.

"При вологості 80% роботи не проводяться. Фарба не тримається на проїзній частині. Будемо намагатися виконувати все зранку і до пізнього вечора", — зазначив директор вінницького КП "СМЕД ОДР" Сергій Черновж.

На фарбу для оновлення дорожньої розмітки цьогоріч із бюджету громади виділили понад 4 мільйони гривень. Роботи триватимуть до середини літа.

Читайте також

  • У Вінниці розпочали латати ями на дорогах. Де відбуватимуться роботи
  • Реконструкція перехрестя вулиць Зодчих-Пирогова-Василенка: що відомо
На початок