У Вінниці студенти приготували понад дві сотні пасок для оборонців

У Вінниці студенти приготували понад дві сотні пасок для оборонців

У Вінниці студенти приготували понад дві сотні пасок для оборонців
. Фото: Суспільне Вінниця

Понад 2 сотні пасок для оборонців приготували студенти та викладачі Вінницького торговельно-економічного інституту у рамках проєкту "Подаруй військовим смак домашнього тепла", який започаткував Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Обрядові хліба за класичною рецептурою випікали у кухні-лабораторії закладу.

"Ми це робимо для наших військових, які дають можливість нашим студентам навчатися, а вчителям працювати. Це наш невеличкий вклад, щоб їхні душі були спокійні в свято Великодня. В нашому колективі також багато жінок, в яких чоловіки, діти та батьки боронять Україну. Ми з задоволенням до цього долучаємося", – розповіла директорка ВТЕІ Наталія Замкова.

На кухні у кожного своє завдання. Студент факультету харчових технологій Богдан Білокур відповідав за тісто із родзинками.

"Додаємо цукор, замішуємо. Потім додаємо яйця. Тут 5 штук на порцію, а у нас тут дві, тому додаємо 10. За технологією головне жовтки. Чим більше візьмемо, тим жовтіша буде наша випічка. Далі додаємо жири, масло. Краще брати жирніше, щоб щільність була краща. Також додаємо ванільний цукор або есенцію для запаху", – каже Богдан Білокур.

даша пасха
Фото: Суспільне Вінниця

Далі тісто вимішують. Цим процесом займався одногрупник Богдана – Вадим Барчишен.

"Вимішуємо тісто для того, щоб воно підійшло. Треба десь хвилин 20 його місити, щоб воно почало від стінок відставати", – каже хлопець.

даша пасха
Фото: Суспільне Вінниця

"Наша пасочки випікаються при температурі сто вісімдесят градусів, десь тридцять хвилин. Це пасочки на двісті п'ятдесят грамів. Тому достатньо цього часу. Духовка перед цим була розігріта", – розповіла викладачка Ольга Іваніщена.

Прикрашатимуть готові паски глазурʼю. Використовуватимуть вже куплену.

"Беремо охолоджені білки. Один білок на одну пачку. Будемо використовувати патріотичні кольори сині і жовті. Потім збиваємо до загустіння і збільшення в об'ємі", – каже Ольга Іваніщена.

даша пасха
Фото: Суспільне Вінниця

Частину пасок студенти навчального закладу передадуть оборонцям на фронт, решту – родинам воїнів.

Читайте також

  • "Дубові листочки, жолудь та сонце": у Вінниці відбувся майстер-клас із писанкарства
  • "Дозволяє людям соціалізуватися": "Театр рівності" як засіб арт-терапії для незрячних

На початок