На Вінниччині розпочалася реєстрація на НМТ: що відомо

На Вінниччині розпочалася реєстрація на НМТ: що відомо

На Вінниччині розпочалася реєстрація на НМТ: що відомо
. УНІАН

Три тисячі учасників із Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей – стільки випускників зареєструвалися першого дня на участь у мультипредметному тесті. Про це Суспільному повідомив Геннадій Кузьменко, директор регіонального центру оцінювання якості освіти.

Загалом, цьогоріч згідно з наказом Міносвіти тестування буде проходити у дві сесії. Зараз стартує реєстрація на основну. Триватиме вона протягом місяця – до 3 травня.

До 7 травня зареєстрований учасник зможе внести зміни у своєму персональному кабінеті. Зокрема, обрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт, у якому бажає пройти тестування, – каже Геннадій Кузьменко.

Що відомо

  • В Україні через повномасштабне російське вторгнення другий рік поспіль замість ЗНО майбутніх абітурієнтів перевірятимуть за допомогою національного мультипредметного тесту.
  • Він міститиме завдання з трьох предметів. 2023 року обов’язковими будуть: українська мова та математика. На вибір : історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.
  • Загальний час, на складання іспиту – 180 хвилин або три години, тобто в середньому по 60 хвилин на кожен предмет.
На початок