У Вінниці погасили марку "За вашу і нашу свободу", присвячену литовському місту

У Вінниці погасили марку "За вашу і нашу свободу", присвячену литовському місту

У Вінниці погасили марку "За вашу і нашу свободу", присвячену литовському місту
. Погашення марки "За вашу і нашу свободу" у Вінниці. Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці погасили марку "За вашу і нашу свободу" із серії "Побратими". Презентували її в міському музеї української марки ім. Якова Балабана. Марку присвятили дружбі міст Вінниці та Паневежис, розповіла директорка офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

На марці зображений голуб миру, якого тримають руки забарвлені у кольори державних стягів України та Литви. Це екслюзивний дизайн, розроблений спільно з інститутом розвитку міст. Загалом, це 5 марка випущена офісом туризму і друга з серії "Побратими".

"У нас спільна історія, мета і спільний ворог. Тому це ще одна марка з шани і подяки нашим литовським братам за підтримку з першого дня вторгнення", — зазначила директорка офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Примірник маркованого конверта надішлють у муніципалітет міста Паневежис разом з листівкою, на якій відтворений малюнок дев'ятирічного переселенця з Лисичанська Дмитра Федорчука.

Наклад марки "За вашу і нашу свободу" — 50 маркованих блоків та 300 марок. Вартість однієї 100 гривень, розповів директор вінницької дирекції "Укрпошти" Володимир Шаловінський.

"Кількість залежить від замовлення. Ми можемо випускукати скільки вони захочуть. Їх можна використовувати як будь-які марки", — зазначив Володимир Шаловінський.

Марка "За вашу і нашу свободу"
Фото: Суспільне Вінниця

Придбати марку можна на платформі подарунків та сувенірів "By Vi" та в офісі туризму Вінниці.

Що відомо

  • Серію марок, присвячених містам-побратимам у Вінниці, започаткували в листопаді 2022 року.
  • Перша марка була випущена з нагоди Дня незалежності Польщі і присвячена дружбі Вінниці з містом Кельце.
На початок