Вінницьку молодь безкоштовно навчають графічному дизайну

Вінницьку молодь безкоштовно навчають графічному дизайну

Вінницьку молодь безкоштовно навчають графічному дизайну
. Курс графічного дизайну. Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці молодь безкоштовно навчають графічному дизайну. Курс ініціювала вінницька молодіжна рада та міський відділ молодіжної політики. За словами його очільниці Юлія Мончак, це перший профорієнтаційний курс. Запровадили його, аби навчати молодь віддаленим професіям.

Заняття безкоштовні. Проходять у молодіжному просторі "Level 80".

"За ініціативи молоді вирішили створити перший профорієнтаційні безкоштовні курси. Вони будуть знайомитися з азами дизайну, на виході кожен може створити власний бренд. Ми робили опитування серед молоді, більшість просила графічний дизайн. Адже потім можуть знайти роботу в цьому напрямку", — говорить Юлія Мончак.

колодій
Фото: Суспільне Вінниця

Наразі набрали 2 групи по 12 осіб. Це молодь від 16 до 35 років. Єдина вимога до слухачів — приходити з ноутбуком. Серед учасниць курсу переселенка з Харкова Анастасія Матвеєва. Навчається на військового лікаря, проте, каже, хоче здобути і навички графічного дизайну.

"Я вважаю, що графічний дизайн — це тема актуальна для будь-якої спеціальності", — каже Анастасія Матвеєва.

колодій
Фото: Суспільне Вінниця

Заняття проводить Вадим Тоха. Розповідає, що графічним дизайнером працює майже чотири роки.

"Моя мета дати базу, якої не вистачало мені свого часу. Це багато ресурсів, базові знання по кольорах, структурі, композиції. Це прекрасний старт для того, щоб почати розвиватися, базовий", — говорить Вадим Тоха.

Переселенка з Маріуполя Юлія Баляба має інтернет-магазин із продажу косметики. Каже, її бізнесу 5 років. Втім, через повномасштабне російське вторгнення довелось починати з нуля. Дівчина сама веде сторінку у соцмережах. Тож, курс з основ графічного дизайну для неї актуальний.

"Коли виїхала в мене весь склад залишився там, нічого не було. Але я трохи відновила асортимент. Для мене цей курс дуже важливий. Робити логотипи і банери і щоб мати додатковий заробіток", — каже Юлія Баляба.

колодій
Фото: Суспільне Вінниця

Заняття проходитимуть двічі на тиждень. Курс триватиме місяць. За потреби його продовжать.

Читайте також

  • Залужний відзначив нагородами трьох бійців з Вінниччини
  • "Не знав, що коїться, як живе моя країна", — азовець із Вінниці про оборону Маріуполя, прорив та полон
На початок