Бюджет громадських ініціатив: у Вінницькій міській громаді реалізують десять проєктів

Бюджет громадських ініціатив: у Вінницькій міській громаді реалізують десять проєктів

Десять проєктів реалізують у Вінницькій міській громаді у рамках Бюджету громадських ініціатив. Про це на Facebook-сторінці написав заступник міського голови Андрій Очеретний.

За його словами, пʼять проєктів покращать благоустрій в районі Тяжилова, села Щіток та Стадниці. Два проєкти спрямовані на медицину та культуру. Ще три ініціативи мають освітній характер.

2022 конкурс проєктів Бюджету громадських ініціатив призупинили, а всі видатки перенесли на 2023 рік. Зробили це через певні обмеження в частині фінансування, які наклала Постанова КМУ №590 "Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану", каже Андрій Очеретний. За його словами, минулого року все ж модернізували дитячий майданчик у районі Сабарова.

"Паралельно також почали шукати нові можливості для стерилізації безпритульних кішок та котів, щоб запобігти неконтрольованого збільшення їх популяції", — написав Очеретний.

Конкурс "Бюджет громадських ініціатив" діє у Вінниці з 2016 року. Проєкти, які отримують найбільшу підтримку вінничан, реалізовують.

Читайте також

  • "Музей Вінниці" поповнився новою колекцією історичних документів
  • Друкують титанові імпланти та пластини. У Вінниці провели 140 операцій із застосуванням 3D-технологій
На початок