"Купували" набори для творчості: у Вінниці влаштували безкоштовний ярмарок для дітей

"Купували" набори для творчості: у Вінниці влаштували безкоштовний ярмарок для дітей

"Купували" набори для творчості: у Вінниці влаштували безкоштовний ярмарок для дітей
. Фото: ВінОк

У Вінниці відбувся імпровізований ярмарок для вінничан та дітей-переселенців "Не рибка, а вудка" від благодійного проєкту ВінОК. Для учасників усе було безкоштовним. Вони отримали можливість "придбати" матеріали та інструменти для творчості. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка Даша Горобець.

У заході взяли участь 40 дітей, серед них переселенці із Маріуполя, Харкова, Дебальцевого, Лисичанська, Соледару, Донецька, Херсону та Мелітополя. На вході діти отримували стартовий капітал у вигляді вигаданої валюти — ОКи. Бюджет для кожного складав 350 ОКів.

"Унікальність ідеї цього ярмарку в тому, що на столах не було готових виробів від майстрів, які можна купити та "повісити на стіну". Ми пропонували лише те, що може допомогти втілити творчі задуми: набори ниток для ткацтва, невеличкі ткацькі станки, набори для створення м'яких іграшок та прикрас із бісеру, мила ручної роботи, розпису кераміки. Метою було — спонукати до творчості та розбурхати креатив, і ми цього досягли", — говорить Даша Горобець.

"Купували" набори для творчості: у Вінниці влаштували ярмарок для дітей
Фото: ВінОк

Задля безпеки захід проходив молодіжному центрі "Квадрат", що розташований у підвальному приміщенні.

"Ми разом прикрашали осінній вінок-символ проекту та фотографувалися у ньому, роздивлялися фото та згадували приємні моменти із наших класів, вправлялися із вудкою, щоб добути маленькі сюрпризи, грали у настільні ігри, чаювали та пригощалися смаколиками", — каже Даша Горобець.

Читайте також

  • На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників
  • "На захисті дитячих мрій": вінницькі школярі зібрали гумдопомогу для захисників України

На початок