Вихованці дитячого футбольного клубу "Нива" зіграли товариський матч

Вихованці дитячого футбольного клубу "Нива" зіграли товариський матч

Вихованці дитячого футбольного клубу "Нива" зіграли товариський матч
. Фото: Суспільне Вінниця

Вихованців дитячого футбольного клубу "Нива", серед яких і діти-переселенці, поділили на дві команди. Грали на стадіоні 33-ї вінницької школи. Як розповів Суспільному тренер Юрій Коваль, змагання зорганізували, аби підтримати тренерів, які у складі Збройних Сил України боронять Батьківщину.

У турнірі взяли участь місцеві спортсмени та переселенці.

До дитячого футбольного клубу "Нива" діти з різних регіонів України почали приєднуватися з 1 березня. Наразі таких — 35.

"Не було вибору. Футбол обʼєднує всіх: і маленьких і дорослих. Головне, щоб діти не думали про війну, про страх, а зустрічалися на тренуваннях. Спілкувалися з дітьми", зазначив Юрій Коваль.

Футбол
Фото: Суспільне Вінниця

Із Запоріжжя до Вінниці два місяці тому з батьками приїхав Євген Цицилін. Хлопець розповідає, у футболі 6 років. На малій батьківщині займався у клубах "Динамо" та "Металург", планував перейти до "Шахтаря", але завадила війна. Відколи хлопець у Вінниці — тренується у команді "Нива". Каже, у колектив його прийняли одразу.

"Тепер я тренуюся у вінницькому клубі "Нива" і маю певні успіхи. В команді мене чудово прийняли. Вже через два дні я потоваришував з усіма гравцями", — каже переселенець із Запоріжжя Євген Цицилін.

Футбол
Фото: Суспільне Вінниця

По завершенні турніру діти отримали подарунки: спортивне екіпірування. За словами волонтерки Віталіни Маліцької, придбав його чемпіон Європи та світу з гандболу, німець Крістіан Цайтц та його дружина-українка Наталя. Для вінницьких гравців закупили 36 комплектів.

"Кожен хлопчик нашої команди отримає собі у подарунок іменний набір. Взуття, гетри, футболка, футбольні шорти, спортивний костюм і кросівки. І діти отримають по мʼячу", — розповіла Віталіна Маліцька.

"Мої сини грали сьогодні в цьому екіпіруванні. Вони дуже задоволені, бо це бренд світового рівня, в якому грають професійні команди. Вони себе відчувають професійними спортсменами в цій формі", — каже співорганізатор турніру Роман Затайдух.

Футбол
Фото: Суспільне Вінниця

Також юні спортсмени розмалювали прапор України, писали патріотичні гасла на кшталт "Слава Україні", "Доброго вечора ми з України".

Футбол
Фото: Суспільне Вінниця

Читайте також

  • Вінничанин представлятиме Україну на Всесвітніх іграх із сумо
  • У Вінниці відбувся футбольний турнір на підтримку ЗСУ
  • Вінницькі танцівники знімають мотиваційне відео на підтримку ЗСУ
На початок