121 мішок сміття зібрали вінничани під час очистки Південного Бугу

121 мішок сміття зібрали вінничани під час очистки Південного Бугу

121 мішок сміття зібрали вінничани під час очистки Південного Бугу
. У Вінниці влаштували толоку, щоб очистити річку Південний Буг. Фото: Суспільне Вінниця

121 мішок сміття за дві години толоки зібрали учасники клубу з американського футболу "Вінницькі вовки", їхня група підтримки, містяни та переселенці. Прибирали набережну Південного Бугу від вулиці Кармелюка до Староміського мосту. Про це Суспільному розповів віцепрезидент клубу Євген Хомин.

Це 4-ий плоггінгПлоггінг - поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту., який організовують гравці американського футболу "Вінницькі вовки", каже віцепрезидент клубу Євген Хомин. Локацію щоразу змінюють: уже прибрали Бригантину, парк біля обласної психлікарні, центральну площу міста.

Для прибирання набережної — учасникам роздали рукавиці, сміттєві пакети та провели інструктаж.

"Ми зателефонували у муніципальну варту, вони нам допомогли з рукавичками, мішками, щоб це було націлено для потреб міста, а не так, як нам захотілося", — зазначив Євген Хомин.

До прибирання долучилися і представники муніципальної варти. Вони і підказали локацію, яку варто було б прибрати цього разу. Це — прибережна зона Південного Бугу від вулиці Кармелюка до Староміського мосту.

"У нас є деякі проблемні місця у Вінниці, де потрібно прибирати. Це місця, де люди збираються на відпочинок, пікніки, і не завжди хочуть за собою прибирати", — каже інспекторка відділу контролю за благоустроєм муніципальної варти Аріна Миколюк.

Прибирання набережної
Фото: Суспільне Вінниця

За 15 хвилин третину пакету сміттям заповнили друзі Юрій та Дмитро. Юрій — гравець клубу з американського футболу «Вінницькі вовки», Дмитро — тільки планує приєднатися до команди.

"Дуже багато пляшок від пива, горілки. Хочеться допомогти місту, взяти участь у такому заході", — кажуть учасники толоки Юрій та Дмитро.

Прибирання набережної
Фото: Суспільне Вінниця

Вдруге до прибирання у Вінниці долучається учасниця групи підтримки "Вінницьких вовків" Аня Лускало. Дівчина каже, чирлідингомЧирлідинг — вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту займається вже 3 роки і завжди долучається до ініціатив команди

"Мені здається, що у Вінниці чистіше стало і мені подобається, те, що люди почали більше звертати увагу на чистоту. У порівнянні з минулим роком — ми встигли дуже великий периметр пройти і зібрати невелику кількість сміття", — говорить Аня.

"Вперше ми прибирали на Соборній, а тепер тут. На минулій локації було набагато брудніше ніж тут, але тут частіше зустрічаються пачки з-під сигарет та банки від пива, а там більше сміття різного", — говорить учасниця акції Ася.

Прибирання набережної
Фото: Суспільне Вінниця

Набережну прибирали дві години. За цей час назбирали 121 мішок сміття.

Читайте також

  • У місті відновили прогулянки на теплоході по річці Південний Буг
  • Нацгвардійці та школярі висадили черешні на території військової частини у Вінниці
На початок