На Вінниччині безкоштовно роздають корм та оглядають тварин-переселенців

На Вінниччині безкоштовно роздають корм та оглядають тварин-переселенців

На Вінниччині безкоштовно роздають корм та оглядають тварин-переселенців
. Фото: Суспільне Вінниця

Роздають корм для собак та котів-переселенців, а також здійснюють огляд тварин — все це безкоштовно роблять у клініці, що на базі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини. Про це Суспільному розповіла викладачка закладу Світлана Грабенко.

Корма для тварин закуповують за власні гроші.

Читайте також: Чорні, білі, сірі, руді, коричневі, плямисті. Переселенка вивезла на Вінниччину 20 котів та 30 собак

Корм, який безкоштовно видають у ветклініці — вітамінізований. Він підходить для будь-якої породи, — розповідає викладачка хірургії і хвороб дрібних тварин Тульчинського коледжу ветмедицини Олена Середюк.

"Корм українського виробника, не дорогий, поживний на речовини, тобто хороший для шерсті. На кожну тварину та вагу є своя доза корму, не потрібно перегодовувати тварин. Два рази на добу, цього достатньо", — каже Олена Середюк.

У клініці не лише видають корм, а й безкоштовно оглядають тварин. Переселенка з Києва Надія Компанець на огляд принесла кішку породи сфінкс.

"Я хочу показати кішку лікарю може її допоможуть. Сказали, що у неї дерматит над очима", — каже переселенка із Києва Надія Компанець

"До нас можуть звернутися із будь-якою допомогою. У нас різні спеціалісти є: хірурги, терапевти, дієтологи. Є всі необхідні інструменти та медикаменти", — ветеринар Наталя Середюк.

Собаки
Фото: Суспільне Вінниця

До Тульчина з Маріуполя привезли й мальтійську болонку Мішель. Власники пса — виїхали за кордон. Тепер нова господарка Мішель — Світлана. Розповідає, тварину їй залишили на перетримку. Про те, що у клініці на базі Тульчинського коледжу ветмедицини тваринам-переселенцям безкоштовно дають корм дізналася із соцмереж.

"Вона у мене на сухих кормах, взагалі. У мене Мішель третій тиждень, уже звикли одне до одного. Вдома є ще кішка, то вони звикають одне до одного", — говорить Світлана.

Собаки
Фото: Суспільне Вінниця

По корм до ветклініки для йоркширського тер'єра "Арчі" прийшла і Юлія. Жінка - переселенка з міста Южне Одеської області.

"Він у нас капризний дуже, їсть натуральну їжу, але корм приходиться брати, бо може будемо переїжджати, щоб було йому, що їсти", — каже переселенка з міста Южне Одеської області Юлія.

Собаки
Фото: Суспільне Вінниця

Коли можна записатися на прийом до ветлікаря або ж отримати безкоштовний корм для тварин у клініці — переселенці дізнаються із фейсбук-сторінки коледжу. Там вказують час і день.

Читайте також

  • Американець Дейл Хеффрон волонтерить у Вінниці: допомагає тваринам, переселенцям та ЗСУ
  • Лебедину пару повернули на озеро, що в центральному парку Вінниці
На початок